Hakkında

Değerli öğrenciler, veliler ve öğretmenlerim bu sitede kendi deneyimlerimle oluşturduğum çalışma kağıtları, konu anlatımları, testler ve videolar paylaşmaktayım. İçerikleri MEB’in kaynaklarından, değerli zümrelerimin hazırladığı kitaplardan, araştırmalarım sonucu oluşturduğum birikimlerle üretmekteyim. Bu sitede bulunan tüm içerikler ücretsizdir.

Değerli öğretmenlerim öğrencilerinize çıktı alıp dağıtabilir, çoğaltabilir ve ödev verebilirsiniz. Bunun için benimle iletişime geçmenize gerek yoktur. Fakat soru yazan değerli arkadaşlarım lütfen sitede yayınlanan soruları üzerinde oynamalar yapıp deneme komisyonlarına göndermeyin. Sizden ricamdır bu. Daha önce böyle bir durumla karşılaştığımız için üzüldük. Soru kalıplarından her türlü yararlanabilirsiniz tabii ki, hatalı gördüğünüz noktalar varsa benimle iletişime geçebilir, yorum yazabilirsiniz. Tartışmaya ve kendimi geliştirmeye açığım.

Görsel ve tasarım için kullandığım araçlar içerisinde en çok Adobe İllustrator, Adobe Photoshop, Adobe After Effect, Adobe Premier, Adobe İndesign ve Camtasia kullanmaktayım. Yapay zekanın getirdiği kolaylıklardan yararlanmaktayım. Özellikle hazır görsel şablonlar oluşturmak için en çok kullandığım sitelerden birini aşağıya bırakıyorum.

https://app.recraft.ai/

Şimdilik bu kadar sevgili dostlar, sitedeki eski veriler silindiği için yeniden tasarlamak zorunda kaldım. Sitedeki içerikleri tek başıma oluşturduğum için biraz zaman alıyor. Anlayışınız için teşekkür ederim. Kalın sağlıcakla 🙂